Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kitaplar Baygem’den

Kitaplar Baygem’den
Bayraklı Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi’nde (BAYGEM) ücretsiz olarak verilen eğitim başladı, bin 80 öğrenciye okula yardımcı kaynak ders kitabı dağıtıldı.

 

BAYGEM, okulların açılmasıyla birlikte çalışmalarına başladı. Yaz döneminde yapılan seviye belirleme sınavının ardından öğrenciler kabul edildi. Öğretmenler de öğrencileriyle buluşmanın mutluluğunu yaşadı. Öğrencilere yeni dönemde faydalanacakları kaynak ders kitaplarının dağıtımı da gerçekleştirildi. 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine içinde Türkçe, matematik, fen, İngilizce ve sosyal bilgiler, 11 ve 12. sınıflar için matematik, geometri, Türkçe, tarih, coğrafya, felsefe, fizik, kimya ve biyoloji yardımcı ders kitapları teslim edildi. Kitaplar sayesinde öğrencilerin derslerini pekiştirmeleri ve sınavlarda karşılaşabilecekleri sorulara rahatlıkla cevap vermeleri hedefleniyor.
 
YETER Kİ OKUYUP BAŞARILI OLSUNLAR
 
Öğrencilerin yardımcı kaynak ders kitaplarından bir eğitim-öğretim yılı boyunca faydalanacaklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Toplamda bin 80 öğrencimize kitap dağıtımında bulunduk. Onlardan tek isteğimiz ders çalışıp başarılı olmaları. BAYGEM’in son yıllardaki başarı oranı hepimizin göğsünü kabartıyor. Öğrenciler hayal ettikleri lise ve üniversiteleri kazanıyorlar. Bu başarıları bizi o kadar mutlu ediyor ki bunun gerçekten ifade etmek güç. Yeni bir dönem daha başladı. Belediye olarak çocuklarımızın, gençlerimizin yanındayız. Elimizden geldiğince onlara destek olmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 12:38

Etiketler : Kitaplar    Baygemden    Bölge   


Yorumlar

2022
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN