Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''AK Parti Bu Ülkenin Çimentosudur''

''AK  Parti Bu Ülkenin Çimentosudur''
AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, Narlıdere ve Karabağlar ilçelerinde esnafı ziyaret edip taleplerini dinledi.

 

Esnaf ziyaretinde AK Parti için 1 Kasım seçimlerinde oy isteyen Kaya "Demokrasinin ilerlemesi, özgürlüklerin artması, ülkenin kalkınma ve büyüme hamlesinin devam etmesi için 7 Haziran seçimlerinden sonra yaşadığımız hadiseler, AK Parti’nin tek başına iktidarına ne kadar çok ihtiyaç olduğunu bir kez daha ortaya koydu. AK Parti bu ülkenin çimentosudur. Maalesef siyasi rakiplerimiz sürekli gerilim üretmekte, toplumu germeye çalışmaktadırlar. Biz gerilim değil hizmet üretiriz. Biz milletimizin değerlerini istismar etmeyiz. Milletimiz her şeyin farkında ve gün sayıyor. 1 Kasım’da hayat tabi mecrasına geri dönecek, AK Parti yeniden tek başına iktidara gelecektir. Gayret, alın teri, ilkeli siyasi irade ve kararlılık bizden, teveccüh halkımızdandır" şeklinde konuştu.
 
Kaya, Sivas Yiğidolar Yiğitler Köyü Sosyal Dayanışma Derneği ve Evrensel Yaşam Engelliler, Gaziler ve Yakınları Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti, Selvili Mahallesi’nde geniş katılımlı sokak toplantısı gerçekleştirdi.

Yayın Tarihi : 06.10.2015 : 11:57

Etiketler : Kaya    ak    Parti    Bu    Ülkenin    Çimentosudur    Bölge   


Yorumlar

9114
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN