Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


O Kurşun Doktoru da Öldürdü

O Kurşun Doktoru da Öldürdü
Beyoğlu’nda Zeren Büke Toku’nun tabancayla intiharı sırasında başına isabet eden aynı kurşunla ağır yaralanan 42 yaşındaki Dr. Nafiz Tuğrul Sağlam, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelerin ardından hayatını kaybetti.

 

Geçtiğimiz Cuma günü İstiklal Caddesi üzerinde arkadaşı Dr. Nafiz Tuğrul Sağlam ile birlikte eğlenen Zeren Büke Toku, henüz bilinmeyen bir nedenle silahı başına dayayıp tetiği çekmişti.  Zeren Büke Toku’nun kafatasını delip geçen mermi Sağlam’ın başına saplanmıştı. Toku, olay yerinde hayatını kaybetmiş Sağlam, yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı. Götürüldüğü İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bitkisel hayata giren Sağlam, meslektaşlarının tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Sağlam’ın cesedi otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.
 
Dr. Nafiz Tuğrul Sağlam’ın cenazesinin otopsinin tamamlanmasının ardından yarın yakınlarına teslim edileceği öğrenildi.  Sağlam’ın organlarının yoğun bakım servisinde verilen ilaçlar nedeniyle zarar gördüğü ve bu nedenle bağışlanamayacağı belirtildi.

Yayın Tarihi : 05.10.2015 : 17:31

Etiketler : O    Kurşun    Doktoru    Da    Öldürdü   


Yorumlar

6980
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN