Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı’da 30 Ayrı Kurs

Bayraklı’da 30 Ayrı Kurs
Bayraklı Belediyesi’nin vatandaşlar için açtığı 30 farklı ücretsiz kurs için kayıtlar başladı.

 

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bilgisayar, çocuk bilgisayar, İngilizce (3.4.5.6.7.8 sınıf), kadın giysileri dikimi, giyim, bağlama, takı tasarım kursu, kuaförlük, okuma yazma, ileri okuryazarlık, elde kurdele işi, yağlı boya resim, cilt bakımı, aile eğitimi (3-6 yaş arası), dekoratif ahşap süsleme, hazır gereçlerle yapılan nakışlar, alüminyum kabartma, çeyiz ürünleri hazırlama, banyo takımları dikimi, tığ oyası, el nakışları, kırkyama, ev tekstili, keçe nakışı, makine nakışı, ev tekstil, elde Maraş işi, step-aerobik, elde Türk işlemeleri, elde Çin iğnesi için ücretsiz kurs açacak. Kurslar Bayraklı Belediyesi semt ve kültür merkezlerinde verilecek.
 
Kültür ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ise satranç, gitar, resim, karikatür, tiyatro (çocuk, yetişkin, engelliler) Türk Sanat Müziği Korosu, Türk Halk Müziği korosu, Çocuk korosu, halk oyunları, drama dalında kurs açacak.
 
İki ayrı müdürlük ile toplamda 30 farklı ücretsiz kurs açtıklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bu kurslardan en çok kadınlarımız faydalanıyor. Semt merkezlerinde evlerindeki huzuru onlara sağlıyoruz. Onlar da yeteneklerini istedikleri kursa katılarak gösteriyor. Kurslarımıza tüm halkımız davetli" dedi.

Yayın Tarihi : 04.10.2015 : 12:05

Etiketler : Bayraklıda    Ayrı    Kurs    Bölge   


Yorumlar

1570
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN