Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gt Art’da Sezonun İlk Sergisi

Gt Art’da Sezonun İlk Sergisi
İzmir’de iki genç işadamı Koray Gürbüz ve Tolga Erturgut tarafından Alsancak Mustafa Bey Caddesi’nde açılan GT Art& İnterios sanat galerisi, ünlü sanatçılar İnci Tarakçıoğlu, Bercis Kızıltan, Tayfur Yağcı, Neslihan Tınaz, Nimet S. Girenay, Nimet Topkaç’ın aralarında bulunduğu 28 ressamın 3’er eserinden oluşan karma sergiye ev sahipliği yapmaya başladı.

 

Galeri sahiplerinden Koray Gürbüz, amaçlarının sanat ve sanatçıya hizmet olduğunu belirterek, "Bizler İzmir’in kültür ve sanat kenti olmasını istiyoruz, yeni kuşak olarak bunun için enerjimizi harcayacağız, akrilik, yağlı boya, sulu boya resimleriyle sergimize katılan ve bu günde bizzleri yalnız bırakmayan sanatseverlere teşekkür ederiz" dedi.
 
Akın Ekici, Arya Kamali, Bercis Kızıltan, Bıdı Öespaciano, Enver Özdemir, Gülseren E. Ünsün, Hatice Aydoğdu, Hasan Gürsoy, Hayal İrtegün, İlknur Sipahioğlu, İnci Tarakçıoğlu, Levent Demirbilek, Lena Jukova, Nazlı Okutgen, Neşe N. Kuru, Neslinan Tımaz, Nevin Ünal, Nimet S. Girenay, Nimet Tokkaç, Özlem Sönmez, Raif Yazıcı, Refik Demirelli, Reyhan Deniz, Sevinç Bayraktar, Selma Tuna, Şebnem Çamdalı, Şükran O. Dimrel, Tayfur Yağcı ve Ümit Filiz’in eserlerinin yer aldığı sergi 15 Ekim’e kadar sanatseverler tarafından gezilebilecek.
 

Yayın Tarihi : 04.10.2015 : 10:33

Etiketler : Gt    Artda    Sezonun    İlk    Sergisi    Bölge   


Yorumlar

6319
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN