Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yassıcaada’da Sezon Kapandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, günübirlik tatilin gözde mekanlarından biri haline gelen Urla Yassıcaada’da sezonu kapattı. Adayı 110 günde 25 bin İzmirli ziyaret etti.

 

İzmir’de günübirlik tatilin en renkli ve en ekonomik merkezlerinden biri olan Yassıcaada Tesisleri, 2015 yaz sezonunu kapattı. Seferlere geçtiğimiz Haziran ayı ortasında başlanan Urla açıklarındaki adayı bu yıl 25 bine yakın İzmirli ziyaret etti.
 
Sezon boyunca adaya, İZDENİZ A.Ş.’ye ait vapurlarla Karşıyaka ve Üçkuyular iskelelerinden konuklar taşındı. Sadece 16.5 TL’lik gidiş-dönüş vapur ve tesis ücreti ödeyen tatilcilerin keyifli bir gün geçirmesi için tüm imkanlarını seferber eden Büyükşehir Belediyesi, konuklarının sağlık ve güvenliği için, güvenlik görevlilerinin yanı sıra bir doktor ve bir hemşireden oluşan sağlık ekibi ile cankurtaranı da adada hazır bulundurdu.
 
Talebin yoğun olduğu hafta sonlarında seferler iki vapurla gerçekleştirildi. Pazartesi günleri ise adadan sadece engelliler, gaziler ve aileleri ile huzurevi sakinleri ücretsiz olarak faydalandı.
 

Yayın Tarihi : 04.10.2015 : 10:33

Etiketler : Yassıcaadada    Sezon    Kapandı    Bölge   


Yorumlar

8492
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN