Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kaya Menderes'te Vatandaşla Buluştu

Kaya Menderes'te Vatandaşla Buluştu
AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, Menderes'in Karakuyu ve Özdere mahallelerinde vatandaşlar ve esnafla bir araya geldi. Kaya, Küçük Menderes Havzası'nın önemine değinerek; "Bizler Efsane Bakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın takımındayız. Evelallah her soruna 'Yıldırım' gibi yetişiriz" dedi.

 

AK Parti İzmir 1'inci Bölge Milletvekili Adayı M. Atilla Kaya, 1 Kasım Genel Seçimleri için yürüttüğü seçim çalışmalarını Menderes ilçesinde gerçekleştirdiği temaslarla sürdürdü. Çalışmalarına Karakuyu ziyaretiyle başlayan Kaya, burada vatandaşlar tarafından kurban kesilerek karşılandı. İlçede Karakuyu ve Özdere mahallelerini gezen Kaya, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinledi, destek istedi. Daha önce memleketi Torbalı ve Selçuk ziyaretlerinde vurguladığı Küçük Menderes Havzası'nın önemini Menderes'te de yenileyen Kaya, "Bizler ortak bir havzanın insanlarıyız. Birbirimizi en iyi biz anlarız. Maalesef bu havzadan uzun zamandır bir milletvekili çıkaramadık. 1 Kasım'da göstereceğiniz teveccüh ile bunu değiştirecek olan sizlersiniz" dedi.
 
Karakuyu Mahallesi temasları sırasında vatandaşlarla kahvehane buluşmasında konuşan Kaya, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Eski Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım'ın İzmir için büyük bir şans olduğunu belirterek, "Bizler çalışkan Bakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın takımındayız. Evelallah her soruna 'Yıldırım' gibi yetişiriz. Artık sorunlarımızın çözümü için beklemeyeceğiz. Bildiğiniz gibi bu havzada partimizin mensubu 3 belediye başkanımız var. Üçü de birbirinden başarılı. Biz de yanlarında olup vatandaşımız ne istiyorsa, talebi neyse 'Yıldırım' hızıyla gerçekleştireceğiz. 1 Kasım'da tercihlerinizle bizler değil, sizler milletvekili olacaksınız. Biz sizin yalnızca meclisteki sesiniz, yani hizmetkarınız olacağız. Aslolan millettir" diye konuştu. 
 
Kaya, buradaki temaslarının ardından Menderes Belediyesi tarafından yaptırılan Karakuyu Çevre Yolu açılışına katıldı. 
 

Yayın Tarihi : 03.10.2015 : 11:48

Etiketler : ak parti    aday    atilla kaya    menderes    yıldırım    hız   


Yorumlar

1261
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN