Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bowka Coşturuyor

Bowka Coşturuyor
“Alfabe ve rakamlar ile dans et terle” sloganıyla Güney Afrika dans stilinin aerobik adımlamaları ile hip hop enerjisinin karışımından oluşan cardio egzersiz programı Bokwa Bayraklı Belediyesi’nin katkılarıyla ilçede kurs düzenleyecek.

 

Dünya'nın en popüler spor dalı olarak yerini koruyan Bokwa, İzmir'de açacağı kursa Bayraklı Belediyesi destek veriyor. Bokwa tanıtım amaçlı 75. Yıl Kültür Merkezi Spor Salonunda ücretsiz eğitim düzenledi. Daha sonra ise kurs eğitmeni olmak isteyenlere Behram Üstün tarafından uluslararası geçerliliği olan belgeye sahip olabilmeleri için kurs verilecek. Bayraklı Belediyesi 75. Yıl spor salonu bünyesindeki eğitmenler ile  Bayraklı’dan başlayarak  İzmir'in parlayan yıldızında Bokwa’ya olan ilgi artacak.
 
750 İLA 1000 ARASINDA KALORİ HARCAYACAKSINIZ
 
Bokwa, dans adımlamalarındaki hareketler harfler ve numaralar üzerine kurulmuştur. Her hareket son derece basit kalıptadır. Sporcu ister yüksek istese düşük performansta uygulayabilir. Bokwa 4 yaşından, 75 yaşına kadar hareket edebilen harfleri ve sayıları okuyabilen herkes için hazırlanmış, popüler müzikler eşliğinde yapabileceği bir egzersizdir. Bokwa ile 60 dakikada 750 ila 1000 kalori harcayabilirsiniz.
 

Yayın Tarihi : 03.10.2015 : 10:40

Etiketler : bayraklı belediyesi    bowka    dans    izmir    kurs   


Yorumlar

6815
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN