Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kipa Ceo’su İzmirli Kadınları Dinledi

Kipa Ceo’su İzmirli Kadınları Dinledi
Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa’nın CEO’su Bill O’Neill, göreve gelmesinin ardından ilk davetini İzmirli annelere verdi.

 

Gazeteci, blog yazarı ve iş kadınlarından oluşan davetlileri özel bir kahvaltı toplantısında ağırlayan O’Neill, konuklarının görüşlerini dinledi ve Kipa’nın gelecekte sunacağı hizmetleri, annelerin talep ve beklentileri doğrultusunda da şekillendireceklerini belirtti. Kipa’nın annelere ve ailelere verdiği önemi vurgulayan O’Neill, “Geçtiğimiz aylarda ailelerin temeli olan annelerin hayatını kolaylaştırmak için AVM’lerimizi ve hipermarketlerimizi ’aile’ konsepti çerçevesinde şekillendirdik. Bu kapsamda çok sayıda hipermarketimizde yenilenen Bebek Dünyası, Deterjan Dünyası ve Ev Dekor alanlarını hizmete sunduk. Mağaza içi etkinliklere de hız vererek ve cocuklara özel oyun ve eğlence alanlarını genişleterek, müşterilerimize sunduğumuz keyifli alışveriş deneyimini bir adım ileri taşıdık" dedi.
 
Kipa, anneleri sağlıklı ve güvenli imkanlar sunmanın yanı sıra kurumsal sorumluluk projeleriyle de çocukların ve gençlerin gelişimine destek oluyor. Kipa’nın yurt geneline yayılan Aile Kulüpleri’nde ise anneler hem eğitici hem de eğlenceli etkinliklere katılma imkanını yakalıyor.
 

Yayın Tarihi : 02.10.2015 : 12:38

Etiketler : Kipa    Ceosu    İzmirli    Kadınları    Dinledi    Bölge   


Yorumlar

7034
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN