Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Bir Can Bir Cihana Bedel''

''Bir Can Bir Cihana Bedel''
MHP İzmir 1. Bölge 2. sıra adayı Senem Kılıç AKP'nin kaybettiği oylar karşısında milliyetçiliğe sarılarak politika üretmeye çalıştığını ancak Türk milletinin yaşananları gördüğünü söyledi.

 

Kılıç, tüm Türkiye'nin gözü önünde teröristlerle müzakere masasına oturanların ve ortak bildiri yayınlayanların şimdi Türk milletinin vatanına ve milletine bağlılığını istismar etmeye çalıştığını önesürdü. Kılıç, “Oylar gittikçe bayrağa sarılanlar, Avrupa Birliği toplantılarında masalarına Türk bayrağı koymaktan bile acizler. Hergün milliyetçilik kavramının anlamını değiştirmeye çalışarak milletimizin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Buradaki tek amaçları da iktidar hırsı. Ben iktidar olayım da isterse ülke yansın diyerek daha dün milliyetçiliği ayaklar altına aldıklarını söyleyenlerin bugün bayrağa sahip çıkıyoruz demesine artık millet değil, kendileri bile inanmıyor. Ülkemiz maalesef bir yangın yerine dönüştü. Üstelik ekonomimiz dibe vurmuş, istihdam çakılmış, fabrikalar boşalmış ve gençlerimiz işsizlikten sokaklara yığılmış durumda. Akan kanı durdurmadan bunların hiçbirini çözme şansımız yok. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce akan kanı durdurmanın, ardından da bu kötü gidişe son vermenin amacı ile yola çıktık" diye konuştu. 
 
Milliyetçi Hareket Partisi olarak “Bir can bir cihana bedeldir" şiarıyla hareket ettiklerini dile getiren Senem Kılıç, “Çocuklarımız her gün hain pusularda şehit ediliyor. Ocaklara ateşler düşüyor ve biz maalesef görüyoruz ki; ülkeyi yönetenlerin ihmallerinin bunda büyük payı var. Yıllardır açılım, müzakere diyerek terör örgütünün güçlenmesini izlediler. Şimdi de kendi elleriyle yarattıkları canavarla nasıl baş edeceklerini bilmiyorlar. İnsanlarımızın canını alan bu belayı da sonuna kadar bitirmeye kararlıyız" dedi. 
 

Yayın Tarihi : 02.10.2015 : 12:06

Etiketler : senem kılıç    mhp    türk bayrağı    ak parti    acizler   


Yorumlar

2309




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN