Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Defileyi Gölgede Bıraktı

Defileyi Gölgede Bıraktı
Cengiz Abazoğlu, adL için hazırladığı “Sonsuz” koleksiyonunu tanıttığı defilede barış mesajları verdi.

 

Mesleğinde 25’inci yılını kutlayan Cengiz Abazoğlu, adL için hazırladığı “Sonsuz” adlı 2015-16 sonbahar/kış koleksiyonunu önceki akşam Raffles Hotel’de düzenlediği defileyle tanıttı.
 
 
Derin yırtmaçlı ve dantel detaylı elbiseler ile pantolon-ceket tasarımlarının yer aldığı koleksiyonun beğeniye sunulduğu defilede Çağla Şıkel, Özge Ulusoy, Yüksel Ak ve Merve Büyüksaraç gibi ünlü modellerin yanı sıra kısa süre önce ikiz bebeklerini dünyaya getiren Wilma Elles de podyuma çıktı.
 
 
Defileyi Sıla, Ziynet Sali, Ebru Şallı, Deniz akkaya, Pınar Tezcan, Gül Gölge Saygı, Elif Gönlüm, Başak Dizer, Feryal Gülman, Berrin Zorlu, Işıl Reçber gibi iş, sanat, cemiyet ve podyum dünyasından çok sayıda ünlü isim izledi.
 
 
Wilma Elles, ayakkabısının topuğu elbisesinin eteğine takılınca düşme tehlikesi geçirdi.
 
Gecede davetliler arasında da şıklık yarışı vardı. 
 
 
Defile sonunda Cengiz Abazoğlu ve 41 model, siyah kıyafetleriyle “sonsuz barış” mesajı verdi.
 
Ünlü modacı, konuşmasında “Bu güzel ülkemize bir an önce barış ve mutluluk gelsin istiyoruz ve umutluyuz. Normalde finalimiz rengarenk olacaktı ama ülkemizde yaşanan üzücü olaylara kayıtsız kalmak istemedik. Ülkemiz ve dünya için sonsuz barış diliyorum” dedi. 
 
 
Çok Cesur
 
Ebru Şallı, defilenin en cesur davetlilerinden biriydi. Abazoğlu imzalı mavi body ve transparan eteğiyle ilgi odağı olan Şallı, flaşların birbiri ardına patlaması üzerine gülümseyerek muhabirlere “Neden bu kadar çok fotoğraf çekiyorsunuz?” diye sordu.
 
 
Adı bir dönem Sinan Akçıl ile aşk dedikodularına karışan Ziynet Sali, Akçıl’ın sevgilisi Ebru Şallı ile bir süre sohbet etti.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 02.10.2015 : 10:45


Yorumlar

8400
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN