Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


6 Gündür Haber Alınamıyor

6 Gündür Haber Alınamıyor
Antalya’nın Alanya İlçesi’nde oturan kızının yanına tatile gelen Norveçli 75 yaşındaki Tor Olav Lunde, 6 gün önce spor yapmak için çıktığı eve bir daha dönmedi.

 

Alanya’nın Oba Mahallesi’nde yerleşik yaşayan kızı Sissel Gulbraudsen ve damadının yanına 2 hafta önce eşiyle birlikte tatile gelen Norveçli Tor Olav Lunde, geçen cuma günü spor yapmak için evden ayrıldı. Eve dönmeyen Tor Olav Lunde’den 6 gündür haber alamayan ailesi, Alanya Emniyet Müdürlüğü, Norveç polisi ile Interpol’e başvurdu. Herhangi bir sağlık problemi olmadığını belirten Lunde’nin ailesi endişeli bekleyişlerini sürdürürken, polis kayıp Norveçlinin bulunması için çalışma başlattı.
 
’HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUZ’
 
Lunde’nin kızı Sissel Gulbraudsen, "Sabah spor yapmak için evden ayrılan babamdan 6 gündür haber alamıyoruz. Nereye gidebileceğiyle ilgili hiç bir fikrimiz yok. Burada hiç arkadaşı yok. Norveç’e dönebileceğini de düşünmüyoruz, çünkü kartları ve pasaportu evde. Ayrıca herhangi bir sağlık sorunu ve bankada parası da yok. Çıkarken sadece elinde yüzüğü ve kol saati vardı, üzerine hiç bir şey almamış. Biz onu çok özledik ve bir an evvel bulunmasını istiyoruz" dedi.
 
Lunde’nin eşi Oddbjorg Lunde de "Eşimle aramızda hiç bir sorun yoktu. 55 yıldır mutlu bir evliliğimiz var. Kendisinden 6 gündür haber alamıyoruz ve çok üzülüyoruz. Seni çok özledim, ne olur geri dön" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 01.10.2015 : 15:13

Etiketler : Turistten    Gündür    Haber    Alınamıyor   


Yorumlar

6012
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN