Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sürekli, Bergama’da Destek İstedi

Sürekli, Bergama’da Destek İstedi
AK Parti İzmir Milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli Bergama’da sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi, “Bu vatan bu topraklar hepimizin. Sorunları hep birlikte çözecek ve büyüyeceğiz. Bergama’ya hareketlilik kazandırmanın tam zamanıdır" dedi.

 

 
AK Parti İzmir 2.Bölge Milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, Bergama’da mahalle sakinleriyle bir araya gelerek esnafın sıkıntıları dinledi. Sivil toplum kuruluşlarından bölge istihdamı hakkında bilgi edinen Sürekli “Bergama Organize Sanayii’nin en büyük sıkıntısı ana yol üzerinde olmayışı. İç tarafta kaldığı için gerekli verim sağlanamıyor. Hem zaman hem de ekonomik anlamda kayıp yaşanıyor. Hayata geçireceğimiz projelerle Bergama’nın sahip olduğu potansiyeli Bergama’ya kazandırarak hem ilçeye hem de Bakırçay havzasına değer katacağız. Bu vatan bu topraklar hepimizin. Sorunları hep birlikte çözecek ve büyüyeceğiz. Bergama’ya hareketlilik kazandırmanın tam zamanıdır" şeklinde konuştu.
 
1 Kasım seçim sonrasında Bergama için projeleri bulunduğunu belirten Sürekli, "Bergama, İzmir ve ülkemizin her bir toprağını karış karış geziyor araştırmalar yapıyoruz. Sizlerle bir araya gelip sorunlarınızı dinliyor, beraber çözüm önerilerimizi pekiştiriyoruz. Sonucunda sizlerin de bildiği gibi sözümüzü tutuyor, sorunlara çözüm getiriyoruz. Biz istikrarımızı koruyacak aynı disiplinde ilerlemeye devam edeceğiz. İnşallah bu seçimde hem İzmir hem de Türkiye genelinde karşılığını alacağız" dedi.

Yayın Tarihi : 01.10.2015 : 12:00

Etiketler : Sürekli    Bergamada    Destek    İstedi    Bölge   


Yorumlar

8649
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN