Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yıldırım, ''7 Haziran Yol Kazası''

Yıldırım, ''7 Haziran Yol Kazası''
AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında bu güne kadar partide çeşitli kademelerde görev almış teşkilat üyeleri ve her iki bölgeden de AK Partili milletvekili adaylarını yemekte buluşturdu. 7 Haziran seçim sonuçlarını bir yol kazası olarak değerlendiren Yıldırım "Oldu geçti, 1 Kasım AK Parti bayrağını göndere çekme zamanıdır" dedi.

 

Binin üzerinde davetlinin katıldığı yemekli toplantıda İzmirlilere barışçıl bir seçim çalışması yürütecekleri mesajını veren Yıldırım seçim sürecinde ortaya konan rekabetin kentin kalkınmasının önüne geçecek boyutlarda olmasına izin vermeyeceklerini söyledi. Binali Yıldırım “Türkiye'nin kaderini değiştiren, birçok yeniliğe imza atan AK Parti'nin ilk tabelasını asan o günden bu güne çeşitli kademelerde hizmet eden arkadaşlarımız burada. Ak parti birçok badire atlattı. Darbe girişimleri, paralel yapılar, parti kapatmaları, içeriden ve dışarıdan akla hayale gelmeyecek saldırılar yapıldı. Biz bu yola çıkarken 'asla ve asla yorulmak yok' dedik, milletin geleceği, ülkenin selameti için yola çıktık, bu kararlılığımız devam ediyor" diye konuştu 
 
7 Haziran seçim sonuçlarını bir yol kazası olarak değerlendiren Yıldırım “Oldu geçti, 1 Kasım AK Parti bayrağını göndere çekme zamanıdır. Herkesin düşüncesi fikri farklıdır. Ama işin sonunda ülke ne konuma geliyor bunun hesabını iyi yapmak zorundayız. Şu kısa dönemde olanları gördük. Güven ve istikrara ekmek gibi su gibi ihtiyacımız var. Son zamanlarda terör örgütü azdı. Biz de Türkiye Cumhuriyeti olarak bunun hesabını sormak boynumuzun borcu dedik ve mücadelemize kararlılıkla devam ediyoruz. 'Barışa şans verelim demokratik yollardan sorunu çözelim' dediler biz de 'tamam' dedik. Ama toplum bunların gerçek yüzünü gördü, iradelerinin başkalarının elinde olduğunu gördük. Hiç kimse devlet ile bilek güreşine tutuşamaz. Bu mücadele Türkiye'nin her yerinde yaşayan tüm vatandaşımız terör tehdidinden yüzde yüz kurtuluncaya kadar devam edecek" dedi.
 
YILDIRIM'DAN İŞ ADAMLARINA ÇAĞRI
 

Yayın Tarihi : 01.10.2015 : 11:38

Etiketler : binali yıldırım    ak parti    izmirliler   


Yorumlar

1896
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN