Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kazadan Kurtuldu, Zabıta Kavgası Hastanelik Etti

Kazadan Kurtuldu, Zabıta Kavgası Hastanelik Etti
Adana’da Dr. Zikret Köseoğlu’nun kullandığı otomobil, arıza nedeniyle kaldırımdaki demir korkulukları aşıp, karşı şeride geçerek Kemal Bizimer’e ait pastaneye girdi. Kemal Bizimer ile saniye farkıyla kazadan yara almadan kurtulan oğlu Şeref Bizimer, tartıştıkları zabıtalar tarafından dövülerek hastanelik edildi. Kaza ve sonrasında yaşananlar, işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

 

TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli Dr. Zikret Köseoğlu’nun kullandığı otomobil, iddiaya göre arıza nedeniyle Ziyapaşa Mahallesi’nde kontrolden çıkınca kaldırıma çıkıp pastaneye girdi. Kazadan saniyeler öncesi işyerinin önünden ayrılan Şeref Bizimer ölümden döndü. İşyeri sahibi Kemal Bizimer ile Dr. Zikret Köseoğlu’nun isteği üzerine sigorta şirketi görevlisi çağrıldı. Bu sırada zarar gören refüjdeki demir korkuluklar Adana Büyükşehir Belediyesi’nin malı olduğu için de zabıta ekipleri hasar tespiti yapmaya geldiğinde, fotoğraf çekip, kendi açılarından tutanaklarını düzenledikten sonra otomobilin altındaki demir korkuluğu alıp götürmek istedi.
 
ZABITA İLE YUMRUKLAŞMA
 
Olay yerinin bozulmasını önlemek isteyen Kemal Bizimer de "Korkuluğu götürmeyin, gerekirse siz adres verin ben yarım saat sonra kendim getireyim" diyerek engel oldu. Kemal Bizimer ile zabıtalar arasında bu nedenle tartışma çıktı, sopalı, yumruklu kavgaya dönüştü. Vatandaşların araya girmesi üzerine belediye ekipleri olay yerinde ayrıldı.
 
Kemal ve oğlu Şeref Bizimer, hurda yığınına dönen tezgahların arasından hasar görmeyen malzemeleri kurtarmaya çalışırken, zabıtalar 5 araçla tekrar geldi. Birkaç dakika önce Kemal Bizimer ile tartışan memurun talimatı ile harekete geçen zabıtalar, baba ile oğluna yeniden biber gazıyla müdahale etti. Yumruk darbeleriyle yere düşen Kemal Bizimer ile oğlu hastanelik oldu. Onlarca esnaf ve polisin gözleri önünde baba ile oğlunu döven zabıtalar, tepki gösteren vatandaşlara da biber gazı sıktı.
 
Ölümden döndükleri kazadan yara almadan kurtulan Kemal Bizimer ile oğlu Şeref, zabıta dayağı sonrasında ambulansla hastaneye kaldırıldı. Tedavileri tamamlanan Kemal ile oğlu Şeref Bizimer zabıtalardan, zabıtalar da baba ile oğlundan şikayetçi oldu.
 
Kaza ve kaza sonrası yaşanan kavga da işyerinin güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Yayın Tarihi : 30.09.2015 : 12:47

Etiketler : Kazadan    Kurtuldu    Zabıta    Kavgası    Hastanelik    Etti   


Yorumlar

9598
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN