Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vural Gündemi Değerlendirdi

Milliyetçi Hareket partisi, 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala seçim startını Cumhuriyet meydanından verdi. Cumhuriyet meydanındaki törende basın mensuplarının sorularını yanıtlayan MHP İzmir Milletvekili Oktay Vural çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi İzmir, seçim startını İzmir'in sembol meydanlarından Cumhuriyet meydanında verdi. 
 
Seçim startı kapsamında Cumhuriyet meydanındaki Atatürk anıtına çelenk sunumu yapıldı. 
 
Seçim startı törenine, Milliyetçi Hareket Partisi Grup başkanvekili Oktay Vural, MHP İzmir Milletvekilleri Ahmet Kenan Tanrıkulu, Aslan Savaşan, Murat Koç, MHP 2. Bölge 2. sıra milletvekili adayı Neslihan Çelik, 1. Bölge 2. sıra adayı Senem Kılıç ve partililer kazandı. 
 
Çelenk sunumunun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan MHP grup başkanvekili İzmir milletvekili Oktay Vural Türkiye ve İzmir gündemine ilişkin açıklamalar yaptı. 
 
Vural, ''AK Parti döneminde ihmal edilmiş İzmir, 1 Kasım'dan sonra 9 Eylül ruhuna uygun bir yönetimle kendi sorunlarını çözebilecek bir kadroya sahip olacaktır'' diye konuştu. 
 
Öte yandan MHP İzmir Milletvekili Vural, MHP olarak İzmir'de 2 bölgeden de 4'er milletvekili çıkaracaklarına inandığını vurguladı. 

Yayın Tarihi : 30.09.2015 : 12:20

Etiketler : mhp    çelenk    oktay vural    izmir    hedef   


Yorumlar

2005
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN