Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sürekli Açılış Törenine Katıldı

Sürekli Açılış Törenine Katıldı
AK Parti İzmir milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, 2015-2016 eğitim öğretim yılının çılması nedeniyle okul ziyaretinde bulundu. Öğrencilerin daha huzurlu bir ortamda yaşamaları için mücadele verdiklerini söyleyen Sürekli “Geleceğimiz olan çocuklarımız için iyi bir gelecek hazırlamak zorundayız. Siyasi kimliğimi kenara bırakıp sorumlu bir siyasetçi olarak sizlere söz veriyorum, çocuklarımız huzur ve barış içinde yaşayacaklar" dedi.

 

 
AK Parti İzmir 2.Bölge milletvekili adayı Kerem Ali Sürekli, 1 Kasım seçim çalışmalarına Tire ilçesiyle devam etti. 2015-2016 eğitim öğretim yılı açılış törenine Merkez Menderes İlköğretim Okulu’nda katılan Sürekli, öğrencilerle yakından ilgilendi. Öğrencilerin etkinliklerini izleyen milletvekili adayı "Bugünü her yıl olduğu gibi aynı heyecanla yaşıyorum. Öğrenciler bizim geleceğimizin teminatları. Öğretmenlerde bu geleceğimizin evlatlarını yetişmek üzere görevlendirilen kişiler olarak çok önemli ve değerliler. Başta çocuklarımız olmak suretiyle biz siyasiler, ülkemizin ve vatandaşımızın geleceğini hazırlamak zorundayız. Huzurlu bir ortamda okumaları için var gücümüzle çalışmalıyız. Siyasi kimliğimi kenara bırakıp sorumlu bir siyasetçi olarak sizlere söz veriyorum, çocuklarımız huzur içinde barış içinde yaşayacaklar" dedi.
 
Son dönemlerde yaşanan terörü lanetleyen ve bu kötü günlerin bir an önce bitmesi için mücadele verdiklerini söyleyen Sürekli, “Bizler görevimizin bilincinde olarak hareket ediyoruz. Son zamanlarda yaşanan kötü olayları, terörü lanetliyoruz. Kimsenin korku içinde yaşamasına izin vermeyeceğiz. Halkımızın içi rahat olsun. Bu kötü günlerin son bulması için var gücümüzle mücadele ediyoruz" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 29.09.2015 : 12:39

Etiketler : Sürekli    Eğitim    Yılı    Açılış    Törenine    Katıldı    Bölge   


Yorumlar

4847
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN