Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bornova'da Öğrenci Festivali Düzenlenecek

Bornova Belediyesi, kente yeni gelen üniversite öğrencilerine Gençlik Festivali ile “Hoş geldiniz" diyecek. Üniversite öğrencilerine önemli olanaklar sağlayan 'Dost Kart' ve kentin tanıtımına yönelik olarak gerçekleştirilecek Festival, 30 Eylül Çarşamba günü başlayacak ve üç gün sürecek.

 

Bir üniversite kenti olan Bornova, 30 Eylül - 2 Ekim tarihleri arasında Bornova Belediyesi tarafından ilk kez gerçekleştirilecek Gençlik Festivali ile renklenecek. Özellikle kente ilk kez gelen öğrencilere yönelik olarak yapılacak festivalde, üniversite öğrencilerine önemli olanaklar sağlayan 'Dost Kart' tanıtılacak. Bornova'nın sembol alanlarından Büyükpark, kampüsleri ilçe sınırları içesinde yer alan Ege, Yaşar ve Şifa üniversitelerinin öğrencilerini ağırlayacak.
 
3 GECE 3 KONSER
 
Üç gün sürecek festivalin ilk günü Umut Kaya, ikinci günü Aydilge, üçüncü günü ise Zeynep Casalini hayranları ile buluşacak. Üniversite öğrenimi için kente gelen öğrenciler için Bornova ve İzmir'in tanıtımına yönelik kültür turları gerçekleştirilecek. Kent rehberi niteliğinde kitapçıklar dağıtılacak. Öğrenciler festival alanında kurulacak oyun parkurlarında keyifli anlar yaşayacak. Bornova Belediyesi'nin ikram araçları da festival süresince Büyükpark'ta olacak.
 
Bornova Belediyesi'nin Türkiye'ye örnek olan 'Dost Kart' projesinin tanıtılacağı festival boyunca, proje ortağı Bornova esnafı açacağı stantlarda öğrencilere indirimli alışveriş imkanı sunacak. Festival alanında Bornova Belediyesi, üniversiteler ve çeşitli sivil toplum kuruluşları da stant açacak. Bornova Belediyesi standında Dost Kart başvuruları alınacak.

Yayın Tarihi : 29.09.2015 : 12:14

Etiketler : bornova belediyesi    öğrenci    festival    olgun atila    umut kaya    aydilge    zeynep casalini   


Yorumlar

3272
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN