Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor

Asfaltlama Çalışmaları Sürüyor
Bayraklı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan kış mevsimi öncesi ilçenin farklı mahallerindeki asfaltlama çalışmalarını hızlandırdı.

 

Bayraklı’nın cadde ve sokakları Fen İşleri Müdürlüğü asfalt ekibi tarafından elden geçirilmeye devam ediyor. Yaklaşan kış mevsimi öncesi asfaltlama çalışmaları Nafiz Gürman, Gümüşpala, Cengizhan, Postacılar ve Yamanlar Mahalleri’nde sürdüren ekipler, vatandaşlardan gelen talepleri değerlendiriyor. Asfalt ekibi, kimi zaman ilçenin farklı bölgelerinde yapılan su, elektrik, doğalgaz çalışmaları nedeniyle bozulan yollarda bakım ve onarım yapıyor.
 
Kış ayları yaklaşmadan önce vatandaşların hayatını kolaylaştıracak dokunuşlarda bulunduklarını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "İlçenin coğrafi yapısı ve altyapı çalışmaları yolların bozulmasına neden oluyor. Asfalt ekibi harıl harıl çalışıyor. Çalışmalarımızı yolların daha elverişli kullanılabilmesi için yapıyoruz. Vatandaşlarımız Fen İşleri Müdürlüğümüzü arayarak isteklerini iletebilir" dedi.

Yayın Tarihi : 29.09.2015 : 10:39

Etiketler : Asfaltlama    Çalışmaları    Sürüyor    Bölge   


Yorumlar

8606
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN