Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP’li Tarhan'dan Anlamlı Ziyaret

CHP’li Tarhan'dan Anlamlı Ziyaret
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Irak’ta kaçırılan 18 işçi ile .irlikte kaçırıldıktan sonra bir arkadaşıyla birlikte serbest bırakılan Ercan Özpilavcı’yı evinde ziyaret etti. Tarhan, diğer 16 işçinin de serbest bırakıldıkları yönende çıkan haberleri ise teyid ettiremediklerini söyledi.

 

 
Irak’ta fidye amaçlı kaçırıldıkları anlaşılan 18 Türk işçisiyle ilgili bilgi almak amacıyla bir süre önce Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ile birlikte bu ülkeye giden CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, serbest bırakılan iki işçiden biri olan Ercan Özpilavcı’yı evinde ziyaret etti. Derince İlçesi’nde oturan Ercan Özpilavcı yaşadıkları sıkıntıları Tahsin Tarhan’a anlattı. Özpilavcı, Tarhan’a kendileriyle ilgilendikleri için teşekkür ederken, Tahsin Tarhan ise diğer 16 işçinin de serbest bırakıldıklarına ilişkin haberler geldiğini ve bazı video görüntülerinin yayınlandığını belirkterek şunları söyledi:
 
"Bu haberler hipimizi heyecanlandırdı. Ancak biz Dışişleri Bakanlığı’na bunun doğruluğunu onaylatamadık. Bazı medya organlarında diğer işçi arkadaşlarımızın da serbest kaldığı yolunda haberler var. Umarız doğrudur. Girişimlerimizin en kısa sürede olumlu sonuç vermesini temenni ediyoruz."

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 19:39

Etiketler : Chpli    Tarhan    Irakta    Serbest    Bırakılan    İşçiyi    Evinde    Ziyaret    Etti    Genel   


Yorumlar

6674
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN