Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İşte Kocaoğlu'nun Öncelikli Projeleri

İşte Kocaoğlu'nun Öncelikli Projeleri
İşte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, İzmir'e yönelik gerçekleştirmek istediği öncelikli projeleri...

 

BEN TV HABER MERKEZİ

Hemen her demecinde yerelde kalkınmanın önemine vurgu yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun İzmir'e yönelik gerçekleştirmek istediği öncelikli projelerine Ben TV ulaştı. 

Önümüzdeki günlerde yapacağı bir basın açıklamasıyla İzmir'e dair önem verdiği konuları kamuoyuyla paylaşacak olan Başkan Kocaoğlu'nun masasında bulunan ve hayata geçirmeyi planladığı projeler şöyle: 
 
- İzmir Körfezi ve Liman Rehabilitasyon Projesi ÇED Raporu (Sadece Türkiye’de değil, dünyada parmakla gösterilecek bir çevre geri dönüşüm projesi.. 15 Mayıs 2013’ten bu yana bekliyor.)
 
- Modern bir Katı Atık Bertaraf Tesisi
 
- İZBAN Aliağa-Bergama hattı (Projenin sadece Aliağa-Çandırlı Limanı arasındaki 28 km.lik bölümüne onay verildi. Oysa hattın Bergama’ya kadar ulaşması gerekiyor. Başından beri proje böyleydi.  İki tarihi kent, Selçuk ve Bergama’yı birleştirmek, turizm açısından da çok önemli..)
 
- Otogar-Halkapınar metrosu (Herhangi bir gelişme yok)
 
- Mavişehir İskelesi (Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan  onama bekleniyor.)
 
- Büyükşehir’e Mezarlık alanı bile verilmiyor (Bornova Hacılarkırı mezarlık alanının genişletilmesi amacıyla talepte bulunuldu. Aynı şekilde Seferihisar’a kurulacak itfaiye için araziye ihtiyaç var.)
 
- İZBAN hattındaki TCDD trenleri (TCDD’ye ait bölgesel ve ulusal yük trenleri de İZBAN’la aynı hatta çalışıyor. Yıllardır bu sıkıntı aşılamadığı için İZBAN’daki sefer sıklığı artırılamıyor.)

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 18:21

Etiketler : haber    haberler    aziz kocaoğlu    ben tv    kanalben    proje    öncelikli projeler    izmir    İşte Kocaoğlu\'nun Öncelikli Projeleri       


Yorumlar

9453
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN