Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Bu Kez İşi Sıkı Tutuyor

Başkan Bu Kez İşi Sıkı Tutuyor
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter’i makamında ziyaret etti. Bayram ziyareti bahane edilerek gerçekleştirilen görüşmede seçime yönelik farklı stratejiler belirlendi.

 

HABER MERKEZİ

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu partisinin il başkanlığını ziyaret etti.

CHP'nin geride kalan hafta düzenlenen bayramlaşma törenine katılamayan Başkan Aziz Kocaoğlu'nun İl Başkanı Bedri Serter'i bu nedenle ziyaret ettiği söylendi ancak alınan bilgiye göre toplantıda seçime yönelik farklı stratejiler belirlendi.
 
KOCAOĞLU, SAHADA YOĞUN ÇALIŞACAK
 
Toplantıda, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, seçim süreci ile ilgili bir strateji belirledi ve genel hatları ile "Bu süre nasıl verimli kullanılabilir?", "İzmir'de CHP'nin oyları nasıl yükseltilebilir?" başlıkları değerlendirildi.
 
Öte yandan 7 Haziran seçimlerinde sahaya çok fazla çıkmayan Başkan Kocaoğlu'nun bu seçimlerde tavrını değiştirerek 1 Kasım öncesi partisinin seçim çalışmalarına daha yoğun bir şekilde katılacağı ifade edildi. 
 
YILDIRIM'IN SÖZLERİ İLE İLGİLİ NE DEDİ?
 
AK Parti İzmir Milletvekili adayı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım’ın, “Başkanın elinden tutup onu dolaştıracağım, nerede işi varsa halledeceğim” açıklaması üzerine de konuşan Kocaoğlu, haberi okumadığı için derinlemesine değerlendirmeyi sonra yapacağını söyledi.
 

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 17:26

Etiketler : haber    haberler    aziz kocaoğlu    seçim    strateji    Başkan Bu Kez İşi Sıkı Tutuyor    bedri serter    bayramlaşma    ben tv       


Yorumlar

9005
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN