Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Milletvekili Sürekli’den Terör Mesajı

Milletvekili Sürekli’den Terör Mesajı
AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Türkiye’nin bölünmez bir bütün olduğunu teröre asla boyun eğmeyeceklerini söyledi.

 

 
Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Trabzon Şalpazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin şehitler için okuttuğu mevlide katıldı. Dernek üyelerine konuşan Kerem Ali Sürekli son zamanlarda artar terör olaylarına değindi, "Hiçbir baskıya teröre, şiddete herhangi bir şekilde boyun eğmeyeceğiz ve milletimizle birlikte Diyarbakırlı, Mardinli, Vanlı, Hakkarili, Bingöllü ve Bitlislilerle birlikte omuz omuza bu baskılara karşı demokrasiyi savunacağız" dedi.
 
Bayrama şehit ailelerinin boynu bükük girdiğini ifade eden Sürekli "Mübarek evlatlarını bayram öncesinde kaybeden ve geçen bayram ellerini öpen evlatlarını bu bayram göremeyen şehit ailelerimize; emin olunuz sizin acınız 78 milyonunun acısıdır, hepimizin yüreğinin yaresidir. Onların bize bıraktığı emanet hem vatanımızın birliği, beraberliği emanetidir, hem de aileleri olarak sizlerin bize emanetidir. Sizleri bu bayramda hüzün içinde bırakan bu terör eylemlerine karşı kararlı mücadelemizi sürdüreceğimizden emin olunuz. Zor günlerden geçiyoruz, Türkiye büyük sınavların içinden milli birlik ve kardeşlik duygusuyla tam bir kararlılıkla geleceğe doğru yürüyor" dedi.
 

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 15:30

Etiketler : Sürekliden    Terör    Mesajı    Bölge   


Yorumlar

2735
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN