Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dostluk Kupası Rota Koleji’nin

Dostluk Kupası Rota Koleji’nin
İzmir kulüplerinin genç voleybol takımları arasında düzenlenen Dostluk Turnuvası, ev sahibi Rota Koleji’nin zaferiyle sona erdi.

 

Gaziemir Spor Salonu’nda 21-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda Arkasspor ve Gelişim Koleji’ni 3-2, Karşıyaka’yı ise 3-1 mağlup eden Rota Koleji birincilik kupası kazandı. Turnuvada Karşıyaka ikinci, Arkasspor üçüncü, Gelişim Koleji ise dördüncü oldu. Takımlara kupalarını Rota Koleji Voleybol Şube Sorumlusu İlker Duru, Koordinatör Sibel Yavuz ve A Takım Antrenörü Turgay Dündar takdim etti.
 
Turnuvaya katılan tüm ekiplere ve teknik adamlara teşekkür eden Şube Sorumlusu Duru, bu yıl ilk kez gerçekleştirdikleri organizasyonun önümüzdeki yıllarda geleneksel hale geleceğini söyledi. İlker Duru, "Turnuvanın adından da belli olduğu gibi sonuçta dostluk kazandı. Voleybolumuzun gelişimine katkı koyacak her türlü oluşuma destek vermeye hazırız. Altyapı Antrenörümüz Alper Kaygusuz’a bu organizasyonun gerçekleşmesine önderlik ettiği için teşekkür ediyoruz" dedi. Dostluk Turnuvası sonrası tüm takımlar toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 13:10

Etiketler : Dostluk    Kupası    Rota    Kolejinin    Spor   


Yorumlar

8346
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN