Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Nefesim Kesilene Kadar'

'Nefesim Kesilene Kadar'
Dünya galası 65. Berlin Film Festivali’nde yapılan, Emine Emel Balcı’nın ilk filmi seyircilerle buluşmak için gün sayıyor!

 

Prömiyerini 65. Berlin Film Festivali’nde yapan Emine Emel Balcı’nın ilk filmi Nefesim Kesilene Kadar 30 Ekim 2015’te Başka Sinema kapsamında vizyona girmeye hazırlanıyor.
 
Bugüne kadar İtalya’da Middle East Film Festivali, Belçika’da MOOOV, Danimarka’da CPH PIX, Fransa’da, İran’da Fajr Film Festivali, Fransa’da La Rochelle ve Gindou, Sırbistan’da Palic, Meksika’da Guanajuato, Brazilya’da Indie Film Festivali, İngiltere’de Cambridge, Polonya’da Katowice Ars Independent film festivallerine katılma şansını yakalayan yapım bir tekstil atölyesinde ortacılık yapan Serap’ın hikayesini konu alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Rıza Akın, Sema Keçik, Gizem Denizci, Ece Yüksel ve Uğur Uzunel yer alıyor. Türkiye galası bu hafta başında 22. Adana Altın Koza Film Festivali’nin Ulusal Yarışma bölümünde gerçekleştirilen yapımın başrol oyuncusu Esme Madra geçtiğimiz aylarda Güney Kore’de düzenlenen ve Asya’nın en prestijli film festivalleri arasında yer alan 16. Jeonju Film Festivali’nden ‘Özel Mansiyon’ ödülüyle dönmüştü.

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 09:11


Yorumlar

7493
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN