Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Yalnız Bir Evin Kahkahası'

'Yalnız Bir Evin Kahkahası'
Ann Leary'in kaleme aldığı ve Ilgın Yıldız'ın çevirmenliğini üstlendiği 'Yalnız Bir Evin Kahkahası' raflarda yerini aldı.

 

"Her ev, sahibinin hikâyesini anlatır."
 
Çocukluğundan beri küçük bir kasabada yaşayan Hildy Good, kasaba sakinleriyle ilgili her şeyi bilmesiyle ünlüdür, ayrıca yetenekleri sadece bununla da sınırlı değildir: O başarılı bir emlakçı, bir anne ve büyükannedir! Üstelik her günü ayrı bir heyecan fırtınasıyla geçer. Ancak, kızları çok içtiğini söyleyerek onu rehabilitasyona yolladığından beri geceleri kendini biraz yalnız hisseder. Neyse ki artık içkiyi bırakmıştır… Yani neredeyse.
 
Kendisini yalnız ve boş yere cezalandırılmış gibi hisseden Hildy, kasabaya yeni taşınan zengin Rebecca McAllister'la arkadaş olur ve onun sayesinde yeniden hayatın bir parçası olduğunu hissetmeye başlar. Bu ikili, biraz dedikodu yaparak, biraz da içerek kaygılarını unutmaya çalışır. Tabii bu, aralarındaki sırlardan sadece bir tanesidir, diğeri ise tüm kasabayı ve bazı insanların hayatlarını altüst edecek kadar büyüktür.
 

Yayın Tarihi : 28.09.2015 : 09:10

Etiketler : Yalnız Bir Evin Kahkahası    kitap    roman    Ann Leary    Ilgın Yıldız    Alkolizm    Hildy Good    ev    yazar    çevirmen   


Yorumlar

2825




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN