Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kutlu: 'Tebrik Ediyorum'

Kutlu: 'Tebrik Ediyorum'
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’da Teknik Direktör Hakan Kutlu, karşılaşmada iyi mücadele ettiklerini ve elde ettikleri 3 puan için sevindiklerini belirtirken şunları söyledi:

 

"Futbolcu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Geçen hafta Adana Demirspor maçından sonra o maçın bize getirisini daha fazla hissedebilmek için bu maçtan galip ayrılmak zorundaydık. Oyuncularım bu haftaki Karşıyaka maçında iyi bir futbol ortaya koydular. İnançlı oynadılar, taktiksel ve disiplinli oyuna sonuna kadar bağlı kaldılar. Oyuna daha çok sahip olan benim oyuncularımdı. Oyun olarak iyi şeyler ortaya koyduk. Karşılaşmadan galip ayrıldığımız için sevinçliyiz."
 
Karşıyaka teknik direktörü Hüseyin Cahit Hamamcı ise takım olarak iyi mücadele ettiklerini ancak girdikleri pozisyonları değerlendiremediklerini vurgularken şöyle konuştu:
 
"Oyun planımızı buradan puan veya puanlarla ayrılmak için kurmuştuk. Oyunun sonuna kadar bu düşüncemiz devam etti. İlk yarıda istediğimiz oyunu ortaya koyamadık ama ikinci yarıya başladığımız andan itibaren oyun kontrolünü elimize aldık. Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremedik. Maçın sonlarına doğru yediğimiz golle mağlup olduk. Sene başından beri ortaya koyduğumuz bir hedefimiz var, bunun için çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Yayın Tarihi : 27.09.2015 : 20:37

Etiketler : Gaziantep    Büyükşehir    Belediyespor    -    Karşıyaka    Soyunma    Odaları    Spor   


Yorumlar

5975
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN