Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Okullara Bakım Onarım Desteği

Okullara Bakım Onarım Desteği
Bornova Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi öncesinde pek çok okulun bakım, onarım ve tadilatını gerçekleştirdi.

 

Bornova Belediyesi, 2015-2016 eğitim-öğretim dönemi öncesinde, öğrencilerin daha iyi fiziki koşularda eğitim alması hedefiyle, yaz tatilinde ilçedeki okullarda gerçekleştirdiği bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı. Talepler doğrultusunda bakım ve onarımı tamamlanan okulların idareci, öğretmen ve öğrencileri ile veliler Bornova Belediyesi’ne teşekkür etti. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, en büyük yatırımın geleceğe, yani çocuklara yapılan yatırım olduğunu belirterek, "İmkanlarımız doğrultusunda ihtiyacı olan tüm eğitim kurumlarına destek oluyor, fiziki yetersizliklerin çocuklarımızın eğitimlerini engellememesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu desteğimiz sürecek" dedi.
 
Bornova Belediyesi, ilçede ihtiyacı olan okulların iç-dış cephe ve korkuluk boyaları ile kapı, pencere ve tuvaletlerin tadilatlarını yapıyor. Gerekiyorsa değiştiriyor, basketbol potaları ile kale direklerini yeniliyor. Sadece dersliklerin olduğu binalar değil, spor ve konferans salonlarını da kapsayan bu fiziki çalışmaların yanısıra okul bahçeleri ağaçlandırılıyor, peyzaj düzenlemeleri yapılıyor.

Yayın Tarihi : 27.09.2015 : 11:51

Etiketler : Okullara    Bakım    Onarım    Desteği    Bölge   


Yorumlar

2490
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN