Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Oyuncu Evlendi

Ünlü Oyuncu Evlendi
Selma Ergeç ile Can Öz, Almanya'da evlendi Selma Ergeç, iki yıldır birlikte olduğu Can Öz’le, Almanya’da çocukluğunun geçtiği kasabada evlendi.

 

Oyuncu Selma Ergeç ile Can Yayınları’nın sahibi Can Öz, önceki gün evlendi. İki yıldır birlikte olan çift, nikâh merasimi için Ergeç’in çocukluğunun geçtiği Alman kasabasını tercih etti. Ergeç ve Öz, Almanya’nın güneyinde bulunan Gottmadingen’de nikâh defterine imza attı.
 
 
SADE TÖREN İSTEDİLER
Aileleri ve yakın arkadaşlarının katıldığı sade bir törenle evlenen Selma Ergeç’le Can Öz’ün nikâh şahitliklerini Deniz Kavukçuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Burcu Kutluk yaptı. Ergeç, merasim sırasında modacı Tuvana Büyükçınar’ın imzasını taşıyan bir gelinlik giydi. Çiftin aslında görkemli bir düğün töreni yapmayı planladığı, ancak son dönemde yaşanan terör olayları ve ardı ardına gelen şehit haberleri nedeniyle sade bir nikâhı tercih ettikleri öğrenildi.
 
 
OKULUNDA POZ VERDİ
Selma Ergeç, hem kendisinin hem de annesinin okuduğu ilkokulun önünde Can Öz’le böyle poz verdi.
 
 
Türkiye’de de düğün yapmayı planlayan Selma Ergeç ve Can Öz, Deniz Kavukçuoğlu, Nur Fettahoğlu ve Burcu Kutluk’un şahitliğinde evlendi. Bebek bekleyen Fettahoğlu, belirginleşen göbeğiyle dikkat çekti.
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.09.2015 : 10:02

Etiketler : Selma Ergeç    Can Öz    evlendi    Almanya    kasabada evlendi    ünlü    oyuncu   


Yorumlar

5837
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN