Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Zayıflatan Tarçın Çayı Tarifi

Zayıflatan Tarçın Çayı Tarifi
Acil kilo vermemiz gereken durumlarda tarçın çayı en ideal ve doğal zayıflatan bitkisel çaylar arasındadır.

 

Tv programlarında da zaman zaman tarçının zayıflatıcı etkisi konuşulur. Tarçın çayı çok iyi ödem sökücü olarakta bilinir. Bazı dönemlerde kendimizde aşırı bir şişlik hissederiz kıyafetlerimizin rahatsız ettiği düğmelerinin kapanmadığı olur. Bu şişkinlikten kurtulmak için bir sürü bitkisel yöntem vardır ama en iyisi tarçınlı elma çayıdır!
 
Diyet yapanlar için en ideal çaylardan biri. Zayıflatan elmalı tarçın çayını yemeklerden yarım saat önce bir bardak içmelisiniz. Çok sıcak olmamak kaydıyla biraz sıcak olması daha iyidir. Gün içinde  yemeklerden önce 3 bardak içebilirsiniz.
 
 
Tarçınlı elmalı zayıflatan çay tarifi 
 
Malzemeler;
1 limon
3 elma
2 çubuk tarçın
1 şeker kaşığı tane karanfil
1,5 litre su
 
Hazırlanışı;
Limonu kabukları ile birlikte 4’e bölün, Elmalarıda aynı şekilde kabularını soymadan 4 parçaya bölün, tarçın ve karanfili tüm malzemeyi bir çaydanlığa koyun içine birbuçuk litre suyuda ekleyin.Kısık ateşte kaynamaya bırakın taştığında altını kapatın , şeker eklemeden süzüp içebilirsiniz.
 
 
 
Kaynak: ekadınca.com

Yayın Tarihi : 27.09.2015 : 09:49

Etiketler : zayıflama    tarçın çayı    tarçın    kilo verme    elma    faydaları    tarçın zayıflatırmı    zayıflatan tarçın çayı tarifi    tarif    besin    kilo verme   


Yorumlar

5307
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN