Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Paylaşım Dolapları Beğenildi

Paylaşım Dolapları Beğenildi
Buca Belediyesi’nin hizmete açtığı paylaşım dolapları vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Kitaptan kıyafete, ayakkabıdan oyuncağa kadar çeşitli ürünleri barındıran paylaşım dolapları, ihtiyaç sahipleri ile hayırseverleri buluşturan nokta oldu.

 

Buca Belediyesi’nin ihtiyaç sahipleri ile yardımsever vatandaşları buluşturduğu paylaşım dolapları yüz güldürüyor. Kuruçeşme Mahallesi ve Gediz sevgi yolunda bulunan paylaşım dolapları, hayırseverler ile ihtiyaç sahiplerini buluşturuyor. Kitap, oyuncak, giysi, ayakkabı gibi bölümlerin olduğu paylaşım dolabına vatandaşlar kullanmadıkları ancak kullanılabilir durumda olan eşyalarını bağışlıyor. İhtiyacı olan vatandaşlar da paylaşım dolabından gereksinim duyduklarını seçip alabiliyor.
 
Kuruçeşme halkının bu projeden oldukça memnun olduğunu dile getiren Kuruçeşme Mahalle Muhtarı Hasan Batuş, “Bu projede çok düzgün ve kaliteli bir sistem uygulandı. Katkısı bulunan herkese çok teşekkür ederim. Kuruçeşme halkı bu projeyi çok beğendi. Evindeki eşyaları ütüleyip çok düzgün bir şekilde bu dolaba getiriyorlar. Mağdur insanlar da gelip bu dolaptan düzgün bir şekilde alıyorlar. Belediye ekipleri belirli periyodlarla gelip temizlik ve düzenlemesini yapıyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Yayın Tarihi : 26.09.2015 : 11:45

Etiketler : Paylaşım    Dolapları    Beğenildi    Bölge   


Yorumlar

9451
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN