Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Geleceği Varsa Göreceği de Var''

''Geleceği Varsa Göreceği de Var''
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, AKP'den İzmir milletvekili adayı ve 1. bölgede kendisine rakip olan Binali Yıldırım'ı çok sert sözlerle eleştirdi, "7 Haziran'daki oyu bile yakalayamazsınız. Büyük bir hezimet sizi bekliyor. Binali Yıldırım cumartesi günü geliyormuş. Geleceği varsa göreceği de var" dedi.

 

Yazılı açıklama yapan CHP Milletvekili Musa Çam, Ak Parti Adayı Binali Yıldırım'ın İzmir'e gelişini duyuran pankartların kentin her yerine asıldığını, bunlara kimin izin verdiğini sordu. İzmir valisini, kaymakamları, mülki idare amirlerinin izinsiz asılan pankart ve dövizleri toplatılması konusunda göreve çağırdığını söyleyen Musa Çam, 2011'de 2. Bölge'den milletvekili seçilen Binali Yıldırım'ın bu seçimlerde 1. Bölge'ye kaydırıldığını hatırlattı. Çam, “Milyonali, hangi yüzle buraya geliyor merak ediyorum doğrusu? Yine ilk fırsatta İzmir'den aday olmuştur, daha doğrusu saray baskısı ile yapılmıştır. Kendisi İzmir'i bilmediği, anlamadığı ve burada siyaset yapmadığı için, daha çok kaç-ak saraylara ve tepeden inme bir anlayışla göreve gelmeye alışık olduğundan bölge değiştirmeyi olağan sayıyor olabilir. Ama bölgeye ve halka bu kadar yabancı bir anlayış kabul edilebilir değildir. İzmir'in her yerinde afiş, pankart ve dövizler ile 'Binali Yıldırım İzmir'de' tanıtımları var. Bunlar için kimden hangi sıfatla izin aldın? Sen kimsin? Hangi mülki idare amiri izin vererek bu pankartları asıyorsunuz?
 
2011'de, 2014'de, 7 Haziran'da ki seçim sonuçları ortada. İzmirli size gereken yanıtı 1 Kasım'da bir kez daha verecektir. 7 Haziran'daki oyu bile yakalayamazsınız. Büyük bir hezimet sizi bekliyor. Cumartesi günü geliyormuş Binali Yıldırım. Gelsin. Geleceği varsa göreceği de vardır" dedi. 
 

Yayın Tarihi : 25.09.2015 : 12:08

Etiketler : CHP    musa çam    binali yıldırım    izmir    sert eleştiri   


Yorumlar

4063
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN