Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gençlik Değişim Programına Destek

Gençlik Değişim Programına Destek
Gaziemir Rotary Kulübü Dönem Başkanı Gökşin Akçalı bu yıl "Gençlik Değişim Öğrenci programı"na ağırlık vereceklerini söyledi.

 

 
Gaziemir Rotary Kulübü yeni dönemde Uluslararası projelerden biri olan "Gençlik Değişim Öğrenci programını" geliştirmek ve toplum yararına yeni projeler üretmek amacıyla bir araya geldi. Yeni Dünya düzeni içerisinde savaşları engellemenin en iyi yolunun gençleri bir araya getirmek olduğu düşüncesiyle yola çıktıklarını ifade eden Akçalı “Gençlik Değişimin çıkış noktası aslında savaşları nasıl engelleriz düşüncesi İnsanlar arası anlayış, kültürler arası paylaşım, yurdumuzu dışarıda tanıtmak ve farklı kültürleri de burada tanımak düşüncesiyle yola çıktık. Yetişkin, bağımsız, sorumluluk sahibi aynı zamanda liderlik özelliği, Dünya ve Ülke bilgisi olan ülkemizi iyi temsil edebileceğini düşündüğümüz gençleri çeşitli ülkelere gönderiyor aynı zamanda farklı ülkelerden gençleri de ülkemizde misafir ediyoruz" dedi.
 
Rotary 2440. Bölge Federasyon Başkanı Reha Akın ise “Rotary’nin beş öncelilkli alan olan dostluk, birliktelik, çeşitlilik, hizmet aşkı ve liderlik unsurlarını Gençlik Değişim Programında uygulayamaya devam edeceğiz" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 25.09.2015 : 11:34

Etiketler : Gençlik    Değişim    Programına    Destek    Bölge   


Yorumlar

4140
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN