Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklılı Kadınlar Çağ Atladı

Bayraklılı Kadınlar Çağ Atladı
Bayraklı Belediyesi bünyesinde kurulan Bayraklı Emek Dünyası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi ürünlerini internet sitesi üzerinden pazarlamaya başladı.

 

 
Bayraklı Belediyesi’nin ilçedeki kadınların el emeği ürünlerini ülke genelinde, uluslar arası alanda ve internet ortamında pazarlayabilmesi için kurulan Bayraklı Emek Dünyası Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, bu amacını gerçekleştirmek için ilk adımı attı. ’bayraklikadinkoop.org’ adıyla hayata geçen sitede Bayraklı Belediyesi çatısı altında el emeği üreten tüm kadınların ürünleri sergileniyor. Ürünler sitede bilezikler, bileklikler, kolyeler, küpeler, yüzükler, takımlar ve hediyelik ürünler adı altında 7 kategoride sergileniyor. Birbirinden farklı ve ilgi çeken ürünlerin fotoğraflarıyla yer aldığı sitede her ürün ayrı ayrı fiyatlandırıldı. Ziyaretçiler farklı kategorilerde alış veriş yaparak sepete ekleyip toplu olarak ödeme gerçekleştirilebiliyor.
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, kadınların kooperatif kurarak önemli bir adım attığını belirterek, “Burada amaç el emeği göz nuru ürünlerin sadece Bayraklı’da değil ülke geneline hatta dünyanın farklı noktalarına ulaştırabilmekti. Kurulan internet alışveriş sitesi sayesinde herkes beğendiği ürünü alabilecek. Sitenin bilinirliği arttıkça satışlar da artacaktır. Hedefimize önemli ölçüde ulaştık" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 25.09.2015 : 10:59

Etiketler : Bayraklılı    Kadınlar    Çağ    Atladı    Bölge   


Yorumlar

6116
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN