Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeşil Kahve Zayıflatır mı?

Yeşil Kahve Zayıflatır mı?
İşlemden geçmemiş, çekirdeği kavrulmamış bir çay olan yeşil kahve ile zayıflayabileceğinizi biliyor muydunuz? Yeşil kahve zayıflatma özelliğinin yanında sağlık açısından da oldukça yararlı bir kahve türüdür.

 

Yeşil kahve Avrupalılar tarafından yakından tanılıyor Türkiye de ise yeni yaygınlaşmaya başladı. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olan yeşil kahve bu özelliğini içinde barındırdığı kafein ve lkorejenik’ten alır. Ayrıca hipertansiyon, şeker hastalığı ve halsizliğe de iyi geldiği bilinmektedir.
 
 
Başka hiçbir şey yapmadan yalnızca yeşil kahve içerek ta zayıflamanız mümkün. Ayrıca hiçbir kimyasal madde içermediği için de gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Yeşil kahve ile zayıflamak için günde 2 bardak içmeniz bile yeterli.
 
 
Yeşil kahvenin hazırlanışı: Bir büyük kaşık ile cezveye kahve koyun. Üzerine 180 mg sıcak su koyun.4 dakika demlenmesini bekleyin. Günde 2 bardak için.
 
Bu kahveyi içerken biraz da hareket etmeye çalışın. Böylece daha iyi bir sonuç alacaksınız.
 
Kaynak: ekadınca.com

Yayın Tarihi : 25.09.2015 : 10:37

Etiketler : yeşil kahve    zayıflama    diyet    rejim    işlenmemiş kahve    kilo verme    cezve    metebolizmayı hızlandırır    hipertansiyon    şeker hastalığı    halsizlik       


Yorumlar

3691
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN