Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kurban Kesim Merkezlerinde İzdiham

Kurban Kesim Merkezlerinde İzdiham
İstanbul’da kurban bayramının ilk gününde kurban satış noktalarında yoğun izdiham yaşandı.Sabahın erken saatlerinden itibaren çevresinde yoğun trafiğin yaşandığı Kurban satış merkezlerinden hayvanlarını alan vatandaşlar kesecek yer bulabilmek için uzun süre dolaşmak zorunda kaldı. Kurban kesim merkezlerine gelen yollarda ise uzun araç kuyrukları oluştu.

 

 
 Bayram namazının ardından araçlarıyla kurban satış noktalarına gelen vatandaşlar yoğun bir trafiğin oluşmasına neden oldu. Sultançiftliği’nde 20 bin büyük ve küçük baş hayvan kapasiteli modern kurban satış merkezi de yoğunluktan nasibini aldı.  Daha önceden hayvanlarını satın alan vatandaşlar bayram sabahı çadırlardan aldıkları kurbanlıklarıyla alandan ayrılmakta zorlandılar. Bazı kurban satış merkezleri önünde kilometrelerce araç kuyrukları oluştu.
 
Öte yandan belediyeler tarafından hazırlanan kurban kesim merkezlerinin yetersiz gelmesi nedeniyle bazı vatandaşlar kurbanlıklarıyla kesecek yer bulabilmek için uzun süre dolaşmak zorunda kaldı. Vatandaşlar kurbanlıklarını boş alanlarda kendi imkanlarıyla kesmek zorunda kaldı. Kurbanlıkların etleri ise plastik torbalar ya da kutular içinde ya da seyyar satıcılarının el arabalarında uzağa park edilen araçlara kadar taşındı.

Yayın Tarihi : 24.09.2015 : 14:21

Etiketler : Kurban    Kesim    Merkezlerinde    İzdiham   


Yorumlar

8009
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN