Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kurbanlık Boğa Ortalığı Birbirine Kattı

Kurbanlık Boğa Ortalığı Birbirine Kattı
Rize’de sahibinin elinden kaçan kurbanlık boğa vatandaşları kovaladı, araçlara saldırdı. Karayolunda araç trafiğini aksatan boğa bir kişiyi yaraladıktan sonra uyuşturucu iğne ile sakinleştirildi, ancak 2 saat sonra yakalanabildi.

 

 
Merkeze bağlı Yiğitler Köyü’nde Burhan Civelek’e ait boğa kesileceği sırada kaçtı, ortalığı birbirine kattı. Çaykent-Rize karayolu kenarında bekleyen ve bir süre araç trafiğini aksatan boğa yoldan geçen araçlara saldırdı, yanından geçmeye çalışan bir motosiklet sürücüsüne de zor anlar yaşattı. Rize Belediyesi veteriner ekiplerinin uyuşturucu iğne ile sakinleştirmeye çalıştığı boğa ip ile yakalamaya çalışan sahiplerine saldırdı, Sinan Kandemir’i boynuz darbeleri ile başından yaraladı. Karayolunda kaçmayı sürdüren ve kamyonetle takip edilen boğa kıstırıldığı bir noktada boynuna ip bağlanarak 2 saat sonra yakalanabildi.
 
Bu arada, Taşköprü Köyü’nde İlyas Muroğlu’na ait boğa da sahiplerinin elinden kaçarak Salarha deresine indi. Uyuşturucu iğne atılan boğa bir süre sonra kurban edildi.

Yayın Tarihi : 24.09.2015 : 13:14

Etiketler : Kurbanlık    Boğa    Ortalığı    Birbirine    Kattı    Genel   


Yorumlar

6233
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN