Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


172 Acemi Kasap Yaralandı

172 Acemi Kasap Yaralandı
Kırıkkale'de Kurban Bayramı nedeniyle alınan tüm önlemlere rağmen yine bildik manzaralar oluştu. Bayram namazı sonrası kurbanlarını keserken bıçak ve büyükbaş hayvan darbesi sonucu çeşitli yerlerinden yaralanan 172 kişi, hastanelere taşındı.

 

 
Her kurban bayramında olduğu gibi Kırıkkale’de kapalı semt pazarı ile birlikte mahalle aralarında çocukların gözleri önünde kurban kesimi yapıldı. Sabah bayram namazının ardından başlayan kurban kesiminde, birçok yerde yine kurallara uyulmadı. Kesim yerlerine gitmeyip, mahalle aralarında kurbanını kesenler, çevre kirliliğine de neden oldu.
 
KÜÇÜK İREM NAZ GÖZYAŞINI TUTAMADI
 
Kapalı semt pazarında büyükbaş hayvanın kesimini gören 4 yaşındaki İrem Naz, göz yaşlarını tutamadı. İrem Naz, büyükbaş hayvanın güçlükle yere yatırılması sırasında gözyaşı döküp "Neden kesiyorlar kesmesinler. Yazık değil mi ?" diyerek ağladı.
 
ACEMİ KASAPLAR TEDAVİ GÖRDÜ
 
Bu arada kurban kesen acemi kasaplar yine hastanelere koştu. Hastanelerin acil servisleri el ve ayaklarından yaralanan acemi kasaplarla doldu. Kurbanlık keserken yaralanan 172 acemi kasap, hastanelere götürüldü. Yaralı sayısının yüksek olması nedeniyle tüm hastanelerdeki doktorlar seferber oldu. Acemi kasaplar arasında durumu ağır olanlar gözlem altına alınırken, hafif olanlar ise ayakta tedavi gördü.

Yayın Tarihi : 24.09.2015 : 11:41

Etiketler : Kırıkkalede    Acemi    Kasap    Yaralandı    Genel   


Yorumlar

3897
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN