Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Yakınlaşma Geceye Damga Vurdu

Bu Yakınlaşma Geceye Damga Vurdu
Murat Boz, Sıla konserini Gözde Kansu’yla birlikte izledi. İkili arasındaki yakınlık, “Yeni bir aşk mı?” sorusunu akıllara getirdi.

 

Sıla, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda üst üste iki kez konser verdi.
 
 
İkinci konseri izleyenler arasında Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstendil, Cihan Ercan, Ziynet Sali, Burcu Kara, Deniz Akkaya, Mabel Matiz, Murat Boz ve Gözde Kansu gibi ünlü isimler de vardı.
 
 
Sıla’nın “Reverans”, “Hediye” gibi en sevilen şarkılarını seslendirdiği geceye damga vuran, Murat Boz ve Gözde Kansu arasındaki yakınlık oldu.
 
 
Boz, konser sonrası düzenlenen özel partiye de Kansu’yla birlikte katıldı.
 
 
Partiden saat 02.30’da aynı araçla ayrılan ikili, Şişli’de polis çevirmesine takıldı. O sırada objektiflere yakalanan ikili, aşk sorularını gülümseyerek geçiştirdi.
 
 
Boz, bir süre sonra Kansu’yu bir tekel bayisinde indirdi. Kansu, aynı konservatuvarda okuduğu ünlü popçuyla ilişki yaşayıp yaşamadığı sorusuna “Murat benim çok eski arkadaşım. Aramızda aşk yok. O benim kardeşim” yanıtını verdi. 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 24.09.2015 : 11:37

Etiketler : gözde kansu    ünlü    oyuncu    murat boz    aşk    sıla    konser    Seda Bakan    Erkan Kolçak Köstendil    Cihan Ercan    Ziynet Sali    Burcu Kara    deniz akkaya    Mabel Matiz   


Yorumlar

4932
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN