Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Tabusuz' Oda Tiyatrosu'nda

'Tabusuz' Oda Tiyatrosu'nda
Devlete karşı kurulmuş bir örgütü çökertmeye çalışan polislerin mücadelesini konu alan Tabusuz, 28 Eylül'de Oda Tiyatrosu'nda sahneleniyor.

 

Oda Tiyatrosu'nun Tabusuz oyunu gerek metni gerekse rejisi ile Türk tiyatrosunda daha önce denenmemiş bir  gösteriye imza atıyor. Kaan Erkam’ın Kemal Başar rejisörlüğünde en az beş kere yeniden yazdığı oyun metni bir yandan evlilikleri irdelerken bir yandan da devlete karşı kurulmuş bir örgütü çökertmeye çalışan polislerin çabasını sahneye döküyor. Ama ne yazık ki bir küçük hata her şeyi değiştiriyor. Bir genelev, genelevdeki sivil kadın polis ve bu operasyonu yöneten eşi Komiser Murat…
 
Komedi gibi başlarken bir anda izleyicisini geren bu oyun. Oyuncuların her konudaki cesaretleri ve Kemal Başarın hayal gücünün sınırlarını zorlayan rejisi-seyircinin kanını donduracak. Oyunu oda tiyatrosu’nun 54 kişilik salonunda olay mahallindeymiş gibi izleyeceksiniz.
 
Kaan Erkam’ın yazdığı Kemal Başar’ın yönettiği bu oyunun baş rollerinde Kaan Erkam, Levent Tayman, Rozalin Karabulut ve Özge Küçükoğlu oynuyor.
 

Yayın Tarihi : 24.09.2015 : 10:12


Yorumlar

8879
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN