Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Son Yolculuğuna Uğurlandı

Son Yolculuğuna Uğurlandı
Terör nedeniyle nişanlısına kavuşamayan ve bu yüzden beylik tabancasıyla görev yaptığı Erzurum’da intihar ettiği belirtilen polis memuru Alptuğ Bertan Tanağar, Ankara’da son yolculuğuna uğurlandı.

 

Erzurum Emniyet Müdürlüğünde görev yapan 23 yaşındaki Alptuğ Bertan Tanağar, iddiaya göre 3 ay önce nişanlısı Damla Ç. ile ayrıldı. Nişanlısının ailesinin ’terör var, kızı sana veremeyiz’ dediği öne sürülen polis memuru dün öğlen saatlerinde beylik tabancasıyla görev yaptığı Erzurum’da canını kıydı. Polis memuru Tanağar’ın Ankara’da yaşayan ailesinin evine ateş düştü. Cenaze namazı için Karşıyaka Mezarlığına gelen polis memurunun ailesi ve yakınları göz yaşlarına boğuldu. Baba Fevzi Tanağar oğlunun şapkasını öperek gözyaşı döktü. Anne İmran Tanağar ise çevik kuvvet polislerinin koluna girmesi ile güçlükle ayakta durabildi. Hayatını kaybeden Tanağar, ailesi ve sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı. 5 yıllık polis memuru Alptuğ Bertan Tanağar daha önce Çevik Kuvvet, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi’nde köpek eğiticiliği ve son olarak Asayiş Şube Müdürlüğü kayıp şahıslar büro amirliğinde görev yapıyordu.

Yayın Tarihi : 23.09.2015 : 17:19

Etiketler : Terör    Nedeniyle    Nişanlısından    Ayrılmak    Zorunda    Bırakılan    Polis    Memuru    Son    Yolculuğuna    Uğurlandı    Genel   


Yorumlar

5154
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN