Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Delican'dan Bayram Mesajı

Delican'dan Bayram Mesajı
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican Kurban bayramı mesajı yayınladı.

 

AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
Delican Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında başta İzmirli hemşerilerimiz olmak üzere tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ederek, bayramın hayırlara, birlik, beraberlik ve kardeşliğe vesile olmasını diledi.
 
Başkan Delican mesajında şu ifadelere yer verdi:
 
“Bayramlar; hayır kapılarının sonuna kadar açık olduğu, kaza ve belaların bertaraf olduğu, dargınlıkların unutulduğu, örf ve adetlerin uygulandığı günlerdir. Birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik duygularımızın en üst seviyede yaşandığımız bu müstesna günlerde kardeşliğimize çomak sokmaya çalışan hainleri tekrar lanetliyoruz. Kadim medeniyetimizden bizlere miras kalan kutsal topraklarımızın mayasında kardeşlik vardır. Tarihimizden bugüne her türlü badireyi ve zorluğu aşmayı başaran milletimiz, alçaklar tarafından kurulan tuzaklara düşmeyecek her zaman olduğu gibi bir ve beraber yaşamaya devam edecektir.
 
Bu duygu ve düşüncelerimle aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyorum. Kurban Bayramında Mübarek topraklarda Hac farizasını yerine getiren kardeşlerimizin ibadetlerini kabul olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. İzmir ve Türkiye başta olmak üzere tüm İslam Alemi’nin Mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, size, sevdiklerinize, bütün milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum.”
 

Yayın Tarihi : 23.09.2015 : 14:16

Etiketler : ak parti    izmir    bülent delican    bayram    kurban   


Yorumlar

8974
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN