Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Selvitopu’dan Pazaryeri İncelemesi

Selvitopu’dan Pazaryeri İncelemesi
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Aydın Mahallesi’nde yapımına başlanan ve şubat ayında bitirilmesi planlanan Yunus Emre Pazaryeri inşaatında incelemelerde bulundu.

 

Yapılan ihale sonunda, zemin katta pazarcı esnafı ve zabıta karakolu, alt katlarda ise otoparkın yer alacağı pazar yeri inşaatı sürüyor. 5 bin 300 metrekarelik pazarın zemin alanında 28 balık tezgahı, 25 zeytin tezgahı, 99 süt ürünleri tezgahı ve 319 sebze meyve tezgahı olmak üzere toplam 471 esnaf yer alacak. 2 bodrum katında ise 142 araçlık otopark alanı sayesinde trafik sıkışıklığının da önüne geçilmiş olacak.
 
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da yapımı devam eden Yunus Emre pazar yerini gezerek yetkililerden bilgi aldı. Başına kask takarak inşaat alanında dolaşan Başkan Selvitopu, çalışmalar tamamlandığında Karabağlar’ın modern bir pazar yerine kavuşacağını söyledi. Yunus Emre pazar yerinin her türlü konfora ve imkana sahip olacağının altını çizen Başkan Selvitopu, "Ayrıca otoparkı sayesinde vatandaşlar rahat rahat bu pazara gelerek alışverişlerini yapacaklar. Bu çalışmalar diğer pazaryerlerinde de devam edecek" diye konuştu. Selvitopu daha sonra çalışan işçilerin bayramını kutladı.

Yayın Tarihi : 23.09.2015 : 11:36

Etiketler : Selvitopudan    Pazaryeri    İncelemesi    Bölge    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1309
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN