Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Sınırsız' Summart’ta

'Sınırsız' Summart’ta
Yeni nesil Türk Çağdaş Sanatçıların eserlerinden oluşan “ Sınırsız |Unlimited ” isimli karma sergi 8 Ekim - 31 Ekim 2015 tarihleri arasında Summart’ta izlenebilir.

 

Zafer Malkoç “Duyularımız bize geçerli bir şey öğretemez diye düşündük hep. Çünkü içinde konumlandığımız uzam ancak sınırlı bir perspektiften yani bir bedenden oluşuyor. Bu uzamla kurduğumuz bağlar, tensel bağlar. Oysa algılanan dünya uykusundan uyanmaya başladı ve sınırsız bedenler yaratacak” Summart Sanat Merkezi, yeni sezonun ilk sergisinde “ Sınırsız |Unlimited ” adı altında 9 sanatçının çalışmalarını bir konsept üzerinde buluşturuyor. Serginin ana fikri, postmodern zamanların uyuşturucu ve bizi içi karanlık otomatlara çeviren etkisinin dışına çıkıp, yalnızca birer bedenden ibaret olmadığımız ve algılanan dünyayı keşfederek bu sınırın dışına çıkabilmek üzerine. Görsel ve fikirsel bir bütünlük düşünülerek kurgulanan “ Sınırsız |Unlimited ” 31 Ekim 2015’e kadar 11:00 – 18:00 saatleri arasında Summart Sanat Merkezi’nde görülebilir.

Yayın Tarihi : 23.09.2015 : 09:20

Etiketler : Berk Arıkan    Ercan Ayçiçek    Seyit Mehmet Buçukoğlu    Hakan Esmer    Ehsan Ganbarzadeh    Deniz Gökduman    Metin Kalkızoğlu    Semih Kaplan    Summart    Sınırsız    Unlimited    sergi    resim    eser       


Yorumlar

8116
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN