Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kemeraltı'nda Bayramlaşma

Kemeraltı'nda Bayramlaşma
CHP Konak İlçe Başkanlığı bayramlaşması sokağa taşıdı, Konak Meydanı ve Kemeraltı Çarşısı'nda halkın bayramını kutladı.

 

Bayramlaşma programına, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, İzmir Milletvekilleri Tuncay Özkan ve Özcan Purçu da katıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı kutlama programında açıklama yapan İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak “Bayramlar toplumumuzun birliğinin, beraberliğinin ve kardeşlik duygularının pekiştiği günlerdir. Ülkemizin zor günlerden geçtiği bu günlerde daha çok birliğe, kardeşliğe ve dayanışmaya ihtiyacımız var. Bu bütünleşmeyi ve birlikteliği sağlayacak yegâne parti Cumhuriyet Halk Partisidir. Partimizin bu anlamda tarihi bir misyonu var. Bu misyonun bilinciyle salonlardaki etkinliklerimizi sahalara taşımak ve halkımızla kucaklaşarak bir arada anlam ifade ettiğimizi göstermenin önemli olduğunu düşünüyoruz" dedi. 
 
Bayramlaşma etkinliğine katılarak hem Kemeraltı esnafının hem de halkın sorunlarını dinleyerek bayramlarını kutlayan Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş da “Bayramlar huzurun ve barışın hakim olduğu önemli günlerdir. Bu yüzden bu bayramla birlikte içinden geçtiğimiz zor günlerin yerinin barış ve huzur ortamına zemin hazırlayacağı inancıyla tüm halkımıza mutluluk ve esenlik getirmesini diliyorum" dedi.
 
İlçe Başkanı Mehmet Şakir Başak, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri Cem Aksan, Selami Ergül, Hamit Mumcu, Leman Tunus, Murat Erginci ve beraberindeki örgüt üyeleri tüm Kemeraltı Çarşısı'nı gezdi ve vatandaşlara karanfil dağıtıp bayramını kutladı.

Yayın Tarihi : 22.09.2015 : 17:18

Etiketler : kemeraltı    sema pekdaş    tuncay özkan    özcan purçu    bayramlaşma   


Yorumlar

5623
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN