Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Trafikte Bayram Yoğunluğu

9 günlük Kurban Bayramı tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar yola çıkmaya başladı. Tem Otoyolu Anadolu yakasından Avrupa istikametinde uzun araç kuyruğu oluşturdu. Trafik durma noktasına geldi.

 

Kurban Bayramı, 24 Eylül Perşembe günü başlayacak olmasına rağmen, 21 ve 22  Eylül Pazartesi ve Salı günleri ile arife olan 23 Eylül Çarşamba gününün de kamu çalışanları için idari izinli sayılacaklarının duyurulmasının ardından, bayram tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyen sürücüler yola çıkmaya başladı.

Tem Otoyolu Anadolu'dan Avrupa istikametinde, İstanbul dışına çıkmaya başlayan sürücüler nedeniyle uzun araç kuyruğu oluştu.
 
Saat 19.00’dan itibaren TEM’de Anadolu istikametine doğru trafik neredeyse normalin iki katına çıktı.
 
Otoyolda trafik, neredeyse durma noktasına geldi. Mahmutbey gişelerinde de tablo aynıydı.
 
Bayram öncesi mesailerini tamamlayıp İstanbul dışına çıkmaya başlayan sürücüler Mahmutbey gişelerinde de uzun araç kuyruğu oluşturdu.
 
Trafikteki yoğunluğun gece de devam etmesi beklenirken, trafik yetkilileri bayrama daha 5 gün olduğunu hatırlatarak, İstanbul dışına gitmek isteyenlerin bu durumda bir anda trafiğe yükleanmeyeceklerini, trafikte geçen bayramlardaki kadar sıkışıklığın olmayacağını umduklarını söylediler.

Yayın Tarihi : 22.09.2015 : 16:22

Etiketler : tem    bayram    izmir    istanbul    ankara    kurban bayramı       


Yorumlar

8598
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN