Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Facia Son Anda Önlendi

Facia Son Anda Önlendi
Mardin kent merkezinde PKK’lıların çalarak içerisine 500 kiloluk patlayıcı yerleştirdiği araç, bir kişinin ihbarı üzerine farkeden polis, çevre güvenliği alındıktan sonra kontrollü  patlatıldı. Polis lojmanlarının önünde meydana gelen patlama nedeniyle büyük bir çukur oluşurken, patlamanın şiddetiyle de çevredeki ev ve işyerlerinin pence ve kapı camları kırıldı.

 

Merkez Artuklu İlçesi, TOKİ Konutları’ndaki Polis Lojmanları önünde, bugün saat 04.00 sıralarında, büyük bir gürültü ile patlama meydana geldi. Patlamanın şiddetiyle yolda büyük çukur meydana gelirken, çevredeki ev ve işyerlerine ait kapı ve pencere camlarının tamamı kırıldı.
 
İHBAR, FACİAYI ÖNLEDİ
 
PKK’lıların, çalarak içerisine 500 kilogramlık bomba yerleştirdikleri lüks bir cipi, Polis Lojmanları’nın önüne getirdiğini gören bir kişinin ihbarı üzerine polis, sıkı güvenlik önlemi aldı. Aracın etrafında geniş güvenlik önlemleri alarak güvenlik şeridi oluşturan polis, olası bir patlamaya karşı çevredeki evlerde oturanları da tahliye etti. Bomba, bir süre sonra çağrılan bomba imha uzmanları tarafından kontrollü patlatıldı. Patlamanın sesi kentin 4 yanından duyulurken, olay yeri, çevresindeki birçok ev ve işyeri ile bir camide hasar oluştu.
 
Olaydan sonra uzun süre olay yeri inceleme ekipleri kimseyi yaklaştırmazken, olayla ilgili olarak kapsamlı soruşturma başlatıldı.

Yayın Tarihi : 22.09.2015 : 15:44

Etiketler : Mardinde    Facia    Son    Anda    Önlendi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5727
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN