Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Deniz Altında Bayrak Açıp, Şehitleri Andılar

Deniz Altında Bayrak Açıp, Şehitleri Andılar
Aydın’ın Kuşadası İlçesi’nde bir araya gelen Söke Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği (SÖDOKS) üyeleri, dalış yapıp su altında bayrak açarak şehitleri andı.

 

 
Son günlerde yaşanan terör saldırılarında şehit düşen güvenlik güçlerini anmak için SÖDOKS Başkanı Adem Gümüşsu ile birlikte 10 kişilik ekibi, dün Kuşadası Kadınlar Denizi’nde bir araya geldi. AquAventure Center Dalış Okulu’nun dalış alanında gerçekleşen etkinlikte, topluluk su altında Türk bayrağı açtı.
 
Etkinlik hakkında bilgi veren SÖDOKS Başkanı Gümüşsu, "Vatanın bölünmez bütünlüğü için emek verip bedenlerini siper eden gazilerimizi ve canlarını esirgemeden bizlere bu toprakları vatan eden aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Bu vesileyle arkadaşlarımla birlikte denizin içinde bisikletle inme ve ardından ekip olarak hep birlikte denizin derinliklerine dalarak orada dev Türk Bayrağı’mızı açarak dalgalandırdık. Tek amacımız vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerimizi anmaktır. Bu tür etkinlikleri her yıl olduğu gibi bu yılda değişik bir şekilde yapmanın gururunu yaşarken, gelecek yıllarda da farklı etkinliklere imza atmaya ekibimle birlikte devam edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 22.09.2015 : 14:35

Etiketler : Deniz    Altında    Bayrak    Açıp    Şehitleri    Andılar    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3646
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN