Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayrılığı Avantaja Çevirin!

Ayrılığı Avantaja Çevirin!
Yazın başından beri ayrılık haberlerini duymaya başladık. Megan Fox ve Brian Austin Green, Jennifer Garner ve Ben Affleck, Kate Moss ve Jamie Hince, son olarak Sienna Miller ve Tom Sturridge... Yıldızların üzerinde kara bulutların gezdiğini kim inkar edebilir!

 

Üzücü olsa da ayrılıkların aynı zamanda avantajlı dönemler olduğunu moda ve makyaj trendleri ile sana göstermeye hazırız. Bize inanmıyor musun? Okumaya devam et!
 
 
Saç...
Saçlardaki detoks trendini denemek için bu zamandan daha iyisini düşünemiyoruz bile. Saçlarını daha az ısı ile şekillendirerek, bol bol bakım yaparak kendini topalamasına yardımcı olmaya ne dersin?
 
 
Ayrılık sonrası kadınların genellikle saçlarında radikal değişimlere yöneldiği söylenir. O zaman Eylül ayının trendi kare kesimi denemek için harika bir zamanlama! Saç uçların da yenilikten nasibini alacak.
 
 
Makyaj...
Ayrılık sonrası en bakımsız halinle, çikolata kutusuna gömülüp romantik filmler izlemekten vazgeçmelisin. Bunun yerine en seksi kıyafetini giy, en havalı makyajını yap, en eğlenceli arkadaşlarınla muhteşem bir gece organize et. Peki hangi makyaj stili daha iyi hissetmeni sağlayacak? Bize kalırsa en gösterişli makyajları denemek için bundan daha iyi bir zaman yok. Kırmızı ruj mu? Evet lütfen. Dumanlı bakışları mı? Neden olmasın!
 
 
Cilt bakımı...
Ayrılıklar baştan aşağı yenilenmek için harika bir fırsat olabilir. Cilt bakım rutinine düzenli olarak uy ve cilt bakım maskelerine yatırım yap. Gece uyumadan önce makyajını temizlemek için de artık bol bol vaktin var.
 
 
Tırnaklara gelince, kendini bir manikür ve pedikür seansı ile şımartmak için daha iyi bir zaman düşünemiyoruz.
 
Artık eskisinden çok daha göz alıcı ve bakımlısın. Dünyaya dönmeye hazır mısın?
 
Kaynak: makyaj.com
 

Yayın Tarihi : 22.09.2015 : 09:47

Etiketler : makyaj    ayrılık    güzellik    saç    makyaj    cilt bakımı    kadın    tırnaklar    Megan Fox    Brian Austin Green    Jennifer Garner    Ben Affleck    Kate Moss    Jamie Hince    Sienna Miller    Tom Sturridge    aşk acısı    ayrılık sizi güzelleştirsin   


Yorumlar

1973
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN