Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çevre Bakanlığı'ndan Torbalı'ya Hibe Araç

Çevre Bakanlığı'ndan Torbalı'ya Hibe Araç
Torbalı Belediyesi altyapı çalışmaları ve sosyal projelerde kullanılmak üzere 1,5 milyon liralık araç filosu satın alırken Çevre ve Şehircilik Bakanlığı da vakumlu süpürge aracı hediye etti.

 

Sınırlı gelir kaynaklarına rağmen mali yapısını her gün daha da güçlendiren Torbalı Belediyesi,  altyapı çalışmalarıyla sosyal projelerde kullanılmak üzere 1,5 milyon liralık araç filosu satın aldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı da vakumlu süpürge aracı hediye etti…
 
İki adet JCB yükleyici kepçe, bir adet 12,5 tonluk silindir, bir adet ekskavatör, iki adet kamyonet, biri diyaliz hastalarının taşınmasında kullanmak üzere toplam 3 tane de yolcu taşıma aracı satın alan Torbalı Belediyesi,  yeni araç filosuna Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca hibe edilen 300 bin lira değerinde vakumlu süpürge aracı ekledi.
 
“MAKİNE PARKI DAHA DA GÜÇLENDİRİLECEK”
 
Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, kurumun mali yapısını sağlamlaştırmak ve makine parkını güçlendirmek amacıyla çalışmalar yapıldığını belirterek şunları söyledi.
 
“kendi öz kaynaklarımızdan, hiçbir yere borçlanmadan 1,5 milyon liralık harcamayla bu alımları gerçekleştirdik. İlçemiz hızlı biçimde büyüyor,yeni yaşam alanları ve yeni yatırımları ancak güçlü ve üstün teknolojili araç parklarıyla yapmamız mümkün.  Özellikle iş makineleri anlamında yatırımlarımıza devam edeceğiz. Araç parkımızı yenilerken projelerimizde,saha çalışmalarımızda, uygulamalarda daha da başarılı olacağız. Makine parkı bizim gibi altyapı önceliği olan, hızla büyüyen ilçe belediyelerinin can damarıdır. Araç alımlarımız öngörülen programlar doğrultusunda devam edecek.” şeklinde konuştu.
 

Yayın Tarihi : 21.09.2015 : 09:57

Etiketler : çevre bakanlığı    torbalı belediyesi    hibe araç       


Yorumlar

6952
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN